
Вентилятор підлоговий Domotec MS-1622 3 режими швидкості з регулюванням висоти з металевими лопатями кімнатний для дому 60Вт tet
2 629 ₴
1 315 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21591
Вентилятор підлоговий Domotec MS-1622 3 режими швидкості з регулюванням висоти з металевими лопатями кімнатний для дому 60 Вт Білий з чорним
Підлоговий вентилятор Domotec MS-1622 — практичне рішення для створення комфортної атмосфери вдома або в офісі. Модель допомагає швидко та економно охолодити приміщення в жарку пору року.
Вентилятор можна використовувати як у підлоговому, так і в настільному варіанті. Domotec MS-1622 обладнаний міцною хромованою захисною решіткою та металевими лопатями, що забезпечує надійність і довговічність конструкції.
Завдяки осьовому механізму роботи та потужності 60 Вт вентилятор ефективно створює потік повітря, а діаметр лопатей 40 см сприяє гарному обдуванню приміщення.
Ця модель має надійний захист від зламання і пошкоджень, зокрема й захисну решітку для лопатей, завдяки чому MS-1622 зможе слугувати Вам досить довго та ідеально справляючись зі своїми завданнями та не перенураючи тішити стабільною і бездоганною роботою. Можливість регулювання в напрямку потоку повітря, кут нахилу.
Переваги:
- Має 3 режими швидкості;
- Функція обертання;
- Радіальна захисна решітка;
- Керування кнопкове;
- Опції автоповороту;
Характеристики:
- Тип: вентилятор
- Тип: підлоговий/настінний/ настільний
- Потужність: 60 Вт
- Діаметр решітки: 43 см
- Висота до центру лопатей: 104 см
- База-перехрестя: 45х45 см
- 3 режими швидкості
- Кнопкове керування
- Обертання: на 10° по вертикалі, на 90° по горизонталі
- Регулювання висоти: є
- Захисна решітка: 102 спиці
Комплектація
- Портативний вентилятор MS-1622 ;
- Інструкція;
- Паковання;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 430 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Металл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | Вентилятор підлоговий Domotec MS-1622 3 режими швидкості з регулюванням висоти з металевими лопатями кімнатний для дому 60 Вт |
- Ціна: 1 315 ₴




