
Професійна праска випрямляч VGR V-515 з терморегулятором РК-дисплеєм Білий tet
1 799 ₴
899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14152
Професійна плойка щипці VGR Professional Hair Straightener з РК-дисплеєм керамічний V-515 Білий - 7 температурних режимів
Щипці для волосся VGR V-515 Professional Hair Straightener – це ідеальний інструмент для тих, хто прагне мати рівне, гладке волосся без зусиль і додаткових витрат часу. Завдяки своїй професійній якості та високій ефективності, ці щипці забезпечать вам бездоганний результат і додадуть вашому волоссю неповторний блиск і гладкість.
Особливості VGR V-515:
Рівномірне нагрівання
Завдяки вбудованій інноваційній технології щипці VGR V-515 забезпечують рівномірне нагрівання та оптимальну температуру для швидкого та безпечного вирівнювання волосся. Їх керамічне покриття гарантує максимальний захист від пошкоджень та перегріву, зберігаючи при цьому природний вигляд та структуру волосся.
Зручна конструкція
Крім того, щипці мають зручну конструкцію та простий у використанні. Їхній ергономічний дизайн і легка вага дозволяють комфортно утримувати їх у руці протягом усього процесу укладання. Незалежно від того, ви професіонал або початківець, щипці VGR V-515 допоможуть вам швидко та легко створити бажаний образ та зберегти його на тривалий час.
Характеристики VGR V-515:
- Максимальна температура: 230 °C
- 7 налаштувань температури
- Час нагріву – 30 сек.
- Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Довжина шнура: 2м
- Поворот кабелю: 360 °
- Потужність: 35 Вт.
- Кількість режимів роботи: 7
- Плоскі щипці
- Підсвічування дисплея
- Щипці для спіральної завивки
- Затискач для фіксації
- Вага: 0.3 г
- Тип терморегулятора: Ступінчастий
- Насадка для випрямлення волосся
- Захист від перегріву
- Мінімальна температура нагрівання: 100
- Індикатор роботи
- Терморегулятор
- Можливість завивки волосся
- Функція швидкого нагрівання
- Ширина пластин: 25 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Вибір типу волосся | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
- Ціна: 899 ₴








