-50%

Набір подарункових коробок шестикутних 3 шт синьо-білі з бантом коробки для подарунків та квітів tet
664 ₴
332 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21579
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір подарункових коробок шестикутних 3 шт синьо-білі з бантом коробки для подарунків та квітів
Елегантний набір подарункових коробок — ідеальне рішення для гарного й акуратного пакування подарунків.До комплекту входять 3 коробки різних розмірів, виготовлені в насиченому кольорі. Коробки підходять для пакування подарунків на будь-яке свято: день народження, Новий рік, 8 березня, День Святого Валентина та інші події. Завдяки міцній конструкції вони добре тримають форму та можуть використовуватися повторно.Чудовий варіант для тих, хто хоче швидко та красиво оформити подарунок.
Підходить для:
- подарунків
- декора
- зберігання речей
Особливості:
- готове подарункове оформлення
- міцна конструкція
- багаторазове використання
- стильний святковий дизайн
Характеристики:
- Тип: подарункові коробки
- Комплектація: 3 коробки
- Матеріал: щільний картон
- Колір:синьо-білий
- Декор: стрічка з бантом
- Форма:шестикутник
- Розміри: різні (набір)
- Призначення: паковання подарунків
Розмір коробок:
Велика коробка:
- Довжина 19см
- Ширина 22см
- Глубина 10 см
Середня коробка:
- Довжина 17см
- Ширина 19см
- Глубина 8,9см
Маленька коробка:
- Довжина 14см
- Ширина 16см
- Глубина 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴




