-50%

Стайлер для волосся MAGIO MG-572 мультистайлер для укладання волосся плойка випрямляч гофре щипці для завивання й об'єму tet
1 522 ₴
761 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5610
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стайлер для волосся MAGIO MG-572 мультистайлер для укладання волосся плойка випрямляч гофре щипці для завивання й об'єму
Стайлер для волосся MG-572 – цей стайлер ідеально підходить для формування м’яких кучерів та легких хвиль. Завдяки гладким керамічним пластинам він делікатно ковзає по волоссю, не травмуючи його структуру та зберігаючи природний блиск.
Створюйте ніжні, природні локони без зайвих зусиль
Завдяки універсальній формі прилад дозволяє легко створювати саме ті локони, які зараз у тренді — м’які, об’ємні та максимально натуральні. Просто кілька рухів — і зачіска виглядає так, ніби ви щойно з салону.
Ергономічний дизайн забезпечує комфорт у використанні, а швидкий нагрів дозволяє економити час під час щоденної укладки. Підходить для волосся різної довжини та типу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 0 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.45 кг |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Вибір типу волосся | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Затискач для фіксації | Так |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Концентратор | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Плаваючі пластини | Так |
| Пластини для гофрування | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | Стайлер для волосся MAGIO MG-572 мультистайлер для укладання волосся плойка випрямляч гофре щипці для завивання й об'єму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761 ₴


