-50%

Аерофритюрка для смаження без масла Domotec MS-3221 3500W 7 л Gray tet
5 535 ₴
2 768 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5602
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аерофритюрка для смаження без масла Domotec MS-3221 3500W 7 л Gray
Аерофритюрниця Domotec – це сучасний кухонний прилад, який дозволяє готувати смачні та корисні страви з мінімальною кількістю олії або зовсім без неї. Завдяки технології циркуляції гарячого повітря, ця фритюрниця забезпечує рівномірне приготування їжі, зберігаючи її природний смак та текстуру.
Основні характеристики:
- Потужність: 3500 Вт
- Об'єм : 7л
- Тип управління: електронне
- Температурний діапазон: 80°C – 200°C
- Таймер: До 12 років з функцією автоматичного вимкнення
- Антипригарне покриття
- Зйомна чаша-так
- Вікно огляду-так
- Автоматичні програми - 7 програм
Аерофритюрниця Domotec ідеально підходить для приготування картоплі фрі, курячих крилець, овочів, риби, десертів та інших страв. Вона не лише робить вашу їжу здоровішою, а й скорочує годину приготування, що робить її незамінним помічником на кухні.
Переваги:
- Мінімальна кількість олії
- Швидке та рівномірне приготування
- Просте очищення та зручність у використанні
Цей прилад стане чудовим вибором для тих, хто прагне зробити своє харчування здоровішим без втрати смаку улюблених страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Місткість картоплі | 1500 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість температурних режимів | 14 |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 4200 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне відкривання кришки | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор заміни масла | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Контейнер для зберігання масла | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Набір для фондю | Ні |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Приготування фондю | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Система зливу масла | Ні |
| Оглядове віконце | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Тип фільтра | вугільний |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | Аерофритюрка для смаження без олії Domotec MS-3221 3500W 7 л Gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768 ₴

