-50%

Двостороння кухонна дошка DESLON з нержавіючої сталі антибактеріальна 28*2,4*42 см Сріблястий / зелений tet
1 541 ₴
770 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20920
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двостороння кухонна дошка DESLON з нержавіючої сталі антибактеріальна 28*2,4*42 см Сріблястий / зелений
Сучасна двостороння обробна дошка DESLON — ідеальне рішення для щоденного приготування їжі. Одна сторона виготовлена з нержавіючої сталі 304, яка не вбирає запахи та легко очищується, інша — з екологічного матеріалу (пшеничне волокно), що дбайливо ставиться до ножів.Завдяки антибактеріальним властивостям та можливості використовувати різні сторони для сирих і готових продуктів, дошка допомагає підтримувати максимальну гігієну на кухні.
Переваги:
- Двостороннє використання — зручно і гігієнічно
- Нержавіюча сталь 304 — не вбирає запахи
- Антибактеріальна поверхня 99,9%
- Еко-сторона з пшеничного волокна
- Не тупить ножі (м’яка сторона)
- Легка у догляді та митті
- Зручна ручка для перенесення
- Сучасний стильний дизайн
Характеристики:
- Бренд: DESLON
- Тип: обробна кухонна дошка
- Матеріал: нержавіюча сталь 304 / пшеничне волокно
- Розмір: 28 × 42 см
- Товщина: 2,4 см
- Форма: прямокутна
- Колір: сріблястий / зелений
- Особливості: антибактеріальна, двостороння
- Призначення: для сирих та готових продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 420 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нековзна основа | Так |
| Ручка | Є |
| Товщина | 2.4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Підставка | Да |
| Тип | кухонна дошка |
| Тип підставки | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴





