Топ продаж
-50%

Праска-гофре для волосся Gemei GM 2957 з керамічними пластинами та регулюванням температури 35 Вт Білий tet
700 ₴
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20913
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Праска-гофре для волосся Gemei GM 2957 з керамічними пластинами та регулюванням температури 35 Вт Білий
Професійна праска гофре для волосся Geemy GM-2957 з керамічним покриттям зробить вашу зачіску оригінальною та модною. Підходить для всіх типів волосся. Пластини мають керамічне покриття, яке дбайливо взаємодіє, рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи здоров'я та красу вашого волосся. Температура регулюється від 140°C до 210°C кнопкою яка знаходиться між щипцями, що захищає від випадкового натискання при роботі з праскою.
Переваги:
- Щипці оснащені індикатором, що сигналізує про готовність до роботи.
- Широкі пластини.
- Велике гофре.
- Праска має стильний інноваційний дизайн і простий у використанні, підійде як для салонного, так і домашнього використання.
Характеристики:
- Потужність: 35 Вт
- Шнур довжиною 1,5 метри.
- Розмір пластин 37х111 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Щипці Гофре |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Обертання насадки | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Діаметр щипців | 1 мм |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Затискач для фіксації | Ні |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Концентратор | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Плоскі щипці | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Термоізольований накінечник | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Фіксація пластин | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура, (м) | 1,5 |
| Для створення | Гофре, Об'єму |
| Індикація нагрівання | LED |
| Кількість режимів | 4 |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Потужність | 35 |
| Потужність, Вт | 35 |
| Розмір пластини, (мм) | 111*37 |
| Режими та функції | Захист від перегрівання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура нагрівання, (градуси) | 140, 160, 180, 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






