-50%

Аккумулятор холода Stenson R30078 250мл багаторазовий для термосумки термобоксів і ланч-боксів 9.5*14*2см Синій tet
247 ₴
124 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20894
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор холода Stenson R30078 250мл багаторазовий для термосумки термобоксів і ланч-боксів 9.5*14*2см Синій
Накопичувач холоду влаштований нескладно. Це герметично закрита ємність, заповнена субстанцією з високою теплоємністю. Незважаючи на простий опис та відсутність будь-яких додаткових пристроїв, вони тримають холод довго – від двох-трьох годин до п'яти діб, залежно від речовини, яка знаходиться у корпусі. Навіть дешевий акумулятор здатний зберігати потрібну температуру до семи годин.Для того щоб накопичувач був готовий до використання, покладіть його в морозильну камеру на 2-4 години в залежності від об'єму та потрібної температури.
Акумулятор холоду використовується у замороженому вигляді та призначений для використання в термобоксах, термосумках та автохолодильниках.
Переваги:
- Забезпечує тривале охолодження продуктів і напоїв
- Швидко заморожується та готовий до повторного використання
- Багаторазовий – економить кошти
- Компактний розмір 250 мл – не займає багато місця
- Ідеально підходить для термосумок, термобоксів і ланч-боксів
- Зручний для подорожей, пікніків і рибалки
- Герметичний корпус – не протікає
Характеристика:
- Тип:Акумулятор холоду
- Розмір: 14х9,5х2см.
- Об'єм: 250мл.
- Матеріл: пластмаса.
- Колір: синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина: | 95 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип | Аккумулятор холода |
| Колір корпусу | Синій |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴


