-50%

Сітка для сушіння складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 50×50×68 см Синій tet
784 ₴
392 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20892
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка для сушіння складна підвісна на 3 яруси для риби овочів грибів фруктів 50×50×68 см Синій
Сітка Для Сушіння - це Сушарка для риби, грибів, сухофруктів з кріпленням для підвішування, ярусної конструкції. Призначена для приготування в'яленої риби, сушіння грибів та фруктів. Полиці всередині конструкції дозволяють рівномірно розподілити продукти, що просушуються, а дрібні осередки сітки запобігають попаданню комах всередину. Сітка сушарки виготовлена із поліетилену. Блискавка розстібається з обох боків. Зверху сушарки є мотузка для підвішування. Сушарка компактно складається і не займе багато місця під час транспортування.
Переваги :
- 3 секції дозволять сушити різні продукти;
- є місце для піддону внизу;
- гігієнічність;
- Зручність і комфорт.
Характеристики:
- Тип: Підвісна сушарка
- Кількість секцій: 3 великі, 1 маленька
- Тип секцій: Лоток
- Матеріал: Сітка
- Розміри: 50×50×68 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість стулок | 3 |
| Призначення | для риби, фруктів, овочів, грибів, квітів |
| Тип сітки | Відкривна |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴







