
Стайлер-плойка IPARAH P-208 для автоматичного завивання волосся 3 температури для всіх типів волосся с олією 45 Вт Сірий tet
4 202 ₴
2 101 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3287
Стайлер-плойка IPARAH P-208 для автоматичного завивання волосся 3 температури для всіх типів волосся с олією 45 Вт
Професійна автоматична електрична плойка-стайлер IPARAH P-208 Automatic Hair Curler — це розумний прилад для створення гарних локонів і природних хвиль без зайвих зусиль. Пристрій обладнаний нагрівальним стрижнем із турмаліново-керамічним покриттям, яке забезпечує швидке та рівномірне нагрівання та додатковий догляд за волоссям завдяки негативно зарядженим іонів.
Інтелектуальний датчик запобігає перетисканню й заплутуванню пасом, автоматично зупиняючи роботу за потреби. Ергономічний корпус із захисним покриттям знижує ризик опіків, а 360° поворотний кабель робить використання зручним і комфортним. Ця автоматична плойка чудово підходить як для щоденного домашнього застосування, так і для професійного стайлінгу.
Особливості:
- Багатофункціональна плойка дає можливість упорядкувати зачіску, зробивши локони не тільки прямими, але й завести їх.
- Пластини для випрямлення мають високоякісне покриття, яке забезпечує Вашій зачісці безпечне випрямлення або завивання.
- Швидко та рівномірно нагріваються, зберігаючи оптимальну температуру в процесі виконання укладки.
- Насадка має керамічне покриття, яке нагрівається дуже рівномірно, це забезпечує плавне ковзання волоссям і рівномірний розподіл.
- Новітня конструкція світлодіодного дисплея, температура, що легко регулюється.
Переваги:
- Підходить для всіх типів волосся
- Випрямляч для волосся швидко нагрівається (за кілька секунд)
- Новітня конструкція світлодіодного дисплея, температура легко регулюється
- Нові керамічні нагрівальні панелі
- Регулювання температури 170-210
- Професійний дизайн для запобігання опікам
Характеристики:
- Модель: P-208
- Тип: автоматична електрична плойка для завивання волосся
- Живлення: AC 100–240 В, 50/60 Гц
- Потужність 45 W
- Нагрівальний елемент: PTC
- Покриття нагрівального стрижня: турмаліново-керамічне
- Діаметр нагрівального стрижня: ≈ 32 мм
- Температурні рівні: ~170 °C, ~190 °C, ~210 °C
- Іонізація: так (≈20 млн негативних іонів)
- Інтелектуальний датчик: запобігає заплутуванню волосся
- Поворотний кабель: так (360°)
- Довжина кабелю: ≈ 1,8 м
- Автоматичне вимкнення: є (приблизно через 30 хв)
- Матеріал корпусу: пластик (ABS)
Комплектація:
- Електрична плойка-щипці IPARAH P-208
- 2 шпильки
- Олія для волосся 60 мл
- Термозахисна рукавичка
- Інструкція
- Заводське паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iparah |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 170 град. |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина пластин | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Користувацькі характеристики | Стайлер-плойка IPARAH P-208 для автоматичного завивання волосся 3 температури для всіх типів волосся з олією 45 Вт Сірий |
- Ціна: 2 101 ₴








