
Професійний кейс для косметики та манікюру алюмінієвий б'юті-кейс органайзер для косметики інструментів рожевий 36/23/25 см tet
3 922 ₴
1 961 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5345
Професійний кейс для косметики та манікюру алюмінієвий б'юті-кейс органайзер для косметики інструментів і аксесуарів рожевий 36/23/25см
Практичний і місткий професійний б'юті-кейс для косметики та манікюрних інструментів — ідеальне рішення для майстрів краси та для зберігання косметики дому. Кейс обладнаний висувними багаторівневими відділеннями, які дають змогу зручно організувати косметику, лаки, інструменти, пензлі та аксесуари.
Міцний корпус з алюмінієвими вставками та посиленими кутами забезпечує надійний захист вмісту. Внутрішні секції допомагають акуратно розподілити всі необхідні засоби та швидко знаходити потрібні предмети.
Кейс обладнаний зручною ручкою для перенесення та надійними замками, що робить його чудовим варіантом для роботи майстрів, поїздок і зберігання косметики будинку.
Переваги
• Багаторівнева система зберігання
• Висувні відділення для зручної організації
• Міцний алюмінієвий корпус
• Надійні металеві замки
• Зручна ручка для перенесення
• Підходить для косметики, манікюрних інструментів і аксесуарів
• Ідеально для майстрів і домашнього використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 210 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Влагозащита | Да |
| Довжина: | 300 мм |
| Захист кутів | Металеві посилені кути |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість секцій | 5 шт |
| Кількість рівнів | 3 |
| Матеріал внутрішнього оздоблення | Пластик |
| Матеріал корпусу | Алюміній + ABS-пластик |
| Призначення | Для косметики |
| Наявність ключів | Да |
| Особливості | розкладна система секцій |
| Користувацькі характеристики | Професійний кейс для косметики та манікюру алюмінієвий б'юті-кейс органайзер для косметики інструментів і аксесуарів рожевий |
| Ручка для перенесення | Да |
| Стиль | Професійний |
| Тип замка | Металевий клямчастий |
| Тип вироби | Б'юті-кейс |
| Тип конструкції | Розкладний багаторівневий |
| Тип поверхні | Текстурована (геометричний рельєф) |
| Тип ручки | Металева з пластиковим покриттям |
| Ударостійкий корпус | Да |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 961 ₴






