
Косметичка-органайзер для косметики з LED дзеркалом Cosmetic Club, дорожній кейс для макіяжу з підсвіткою Чорний tet
2 241 ₴
1 121 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20869
Косметичка-органайзер для косметики з LED дзеркалом Cosmetic Club, дорожній кейс для макіяжу з підсвіткою Чорний
Косметичка для макіяжу, виготовлена з високоякісної нейлонової тканини, відрізняється водонепроникністю, високою міцністю та легкістю, що робить її відмінним вибором порівняно з іншими професійними косметичками. Її металева двостороння блискавка працює плавно, що спрощує відкриття та закриття косметички. Косметичка має кілька відділень та прорізів для пензлів для макіяжу, ви можете тримати свої інструменти для макіяжу акуратними та акуратними.Ця косметичка має декілька відділень та прорізи для пензлів для макіяжу, що дозволяє вам тримати свої інструменти для макіяжу організованими та аккуратними. Її спеціально розроблені регульовані відсіки можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Вона оснащена великим дзеркалом, спеціально розробленим для макіяжу, та кільцевим підсвічуванням на 360 градусів з індексом кольору, який імітує природне світло. Вона пропонує три колірні температури: холодне, тепле і природне світло.
Переваги
- Регульовані відсіки
- Містка та компактна
- Можна брати у подорож
- Водонепроникний матеріал
- Вбудоване сенсорне дзеркало
- Три режими підсвітки
Характеристики:
- Тип: косметичка жіноча / сумочка для косметички
- Тип застібки: блискавка
- Матеріал: нейлон
- Колір чорний
- Живлення дзеркала: від акумулятора
- Місткість акумулятора: 2000 мАг
- Заряджання: від USB
- Особливості: лід дзеркало, регульовані відсіки
- Призначення: для зберігання косметики
- Розмір: 26х23х11см
Комплектація:
- Косметичка жіноча
- Органайзер для пензлів
- USB-кабель
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дзеркала | Одинарне |
| Висота, см | 30 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Матеріал рами | Пластик |
| Призначення | Для дому |
| Особливості | Підсвітка, що Збільшує |
| Живлення | USB |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | Косметичка-органайзер з LED дзеркалом LED Makeup Mirror Handheld Makeup Box — дорожній кейс для косметики з підсвіткою |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип дзеркала | Універсальна |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма | Прямокутна |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутне |
| Колір рами | чорний |
| Ширина, см | 15 |
- Ціна: 1 121 ₴



