-50%

Жіноча електробритва 2 швидкості епілятор акумуляторний пінцетний VGR V-722 зелений з білим tet
1 315 ₴
657 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14190
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча електробритва 2 швидкості епілятор акумуляторний пінцетний VGR V-722 зелений з білим - 60хв роботи
Епілятор VGR V-722 - призначений для видалення небажаного волосся терміном до 4-х тижнів! Призначений не тільки для сухої епіляції, а й для вологої. Для цього на диски або сітку наноситься гель для душу або рідке мило, при обертанні дисків утворюється піна, тоді виходить гладке ковзання.
Особливості епілятора VGR V-722:
- Депіляція за допомогою епілятора - це оптимальний варіант видалення зайвого волосся з тіла;
- Апарат завжди під рукою, він не вимагає особливих приготувань перед процедурою депіляції та додаткових витрат, окрім своєї ціни.
- Принцип дії епілятора полягає в наступному - кілька пар металевих дисків обертаються і, стикаючись, захоплюють волоски як щипчики, видаляючи їх з коренем.
Характеристики епілятора VGR V-722:
- Матеріал: пластик;
- Кількість пінцетів: 32;
- Швидкості епілятора: 2;
- Час роботи: 60 хв;
- Живлення: від акумулятора;
- Вага упаковки: 350 г
Комплектація VGR V-722:
- Епілятор VGR V-722
- USB кабель
- Насадки 2шт
- Щітка для очищення
- Інструкція
- Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість пінцетів | 32 шт. |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Епілятор |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Можливість вологого епіляції | Так |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴






