
Акумулятор холоду для термосумки 2 шт 16×11 см — охолоджувальний елемент для сумки-холодильника та пікніка tet
247 ₴
124 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5381
Акумулятор холоду для термосумки 2 шт 16×11 см — охолоджувальний елемент для сумки-холодильника та пікніка
Акумулятори холоду — зручні охолоджувальні елементи для підтримки низької температури в термосумках, сумках-холодильниках і контейнерах для їжі. Допомагають зберігати продукти, напої та препарати свіжими під час поїздок, пікніків, подорожей або покупок.
Перед використанням акумулятори необхідно помістити в морозильну камеру на кілька годин. Після заморожування вони довго утримують холод усередині термосумки або холодильного контейнера.
Компактний розмір дає змогу зручно розміщувати акумулятори між продуктами, забезпечуючи рівномірне охолодження.
Переваги
• Підтримує низьку температуру тривалий час
• Підходить для термосумок і сумок-холодильників
• Багаторазове використання
• Компактний і зручний розмір
• Ідеально для пікніків, подорожей та кемпінгу
• Легкий і міцний пластиковий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 450 мл |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 25 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Користувацькі характеристики | Акумулятор холоду для термосумки 2 шт 16×11 см — охолоджувальний елемент для сумки-холодильника та пікніка |
| Стан | Нове |
| Тип | Аккумулятор холода |
| Колір корпусу | Синій |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 124 ₴



