-50%

Фарфорова піала 15,5×15,5×7 см RG 2203 — глибока квадратна миска для супів, салатів та закусок tet
412 ₴
206 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4226
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарфорова піала 15,5×15,5×7 см RG 2203 — глибока квадратна миска для супів, салатів та закусок
Піала RG 2203 — практичний та стильний посуд для подачі супів, салатів, гарнірів, каш або закусок. Сучасна квадратна форма надає сервіруванню оригінальності та виглядає ефектно як у домашньому використанні, так і в кафе чи ресторанах.
Виготовлена з якісного фарфору, піала відзначається міцністю, довговічністю та стійкістю до щоденного використання. Завдяки глибині 7 см вона зручна для подачі рідких і сипучих страв.
Характеристики:
- Тип: піала / глибока миска
- Артикул: RG 2203
- Матеріал: фарфор
- Розмір: 15,5×15,5×7 см
- Форма: квадратна
- Колір: білий (залежно від моделі)
- Призначення: для супів, салатів, гарнірів, закусок
Переваги:
- Зручна глибока форма
- Сучасний квадратний дизайн
- Якісний та міцний фарфор
- Підходить для рідких і густих страв
- Універсальне використання
- Ідеальна для дому та закладів харчування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 15.5 мм |
| Довжина | 15.5 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 15.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів | 1 |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Призначення | для супів |
| Подарункове паковання | Да |
| Стан | Нове |
| Тип ємності | Тарілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴




