-50%

Фарфорова тарілка 21×21 см RG 2201 — квадратна десертна тарілка для сервірування tet
412 ₴
206 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4234
+380 (66) 869-11-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарфорова тарілка 21×21 см RG 2201 — квадратна десертна тарілка для сервірування
Тарілка RG 2201 — стильний та практичний посуд для подачі десертів, закусок, салатів або невеликих порцій страв. Сучасна квадратна форма додає сервіруванню оригінальності та виглядає ефектно як у домашньому використанні, так і в закладах.
Виготовлена з якісного фарфору, тарілка відзначається міцністю та довговічністю, добре підходить для щоденного використання. Компактний розмір 21×21 см робить її універсальною для різних страв.
Характеристики:
- Тип: десертна / універсальна тарілка
- Артикул: RG 2201
- Матеріал: фарфор
- Розмір: 21×21 см
- Форма: квадратна
- Колір: білий (залежно від моделі)
- Призначення: для десертів, закусок, салатів
Переваги:
- Сучасна квадратна форма
- Якісний та міцний фарфор
- Компактний і зручний розмір
- Підходить для щоденного використання
- Універсальна у використанні
- Ідеальна для дому, кафе та ресторанів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1 мм |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів | 1 |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Призначення | Для других страв |
| Подарункове паковання | Да |
| Стан | Нове |
| Тип ємності | Тарілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴






